Mapa Podmiotów Internetowych 2014 – zgłoś logotyp do 30 września

28.08.2014

Do 30 września Związek Pracodawców Branży Internetowej przyjmuje zgłoszenia logotypów do Mapy Podmiotów Internetowych 2014. Premiera Mapy planowana jest na październik br.

Dynamiczna branża internetowa w Polsce wreszcie uchwycona

Polska Sieć od zawsze pozostawała nieodkryta, ale Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska położył temu kres, tworząc w 2013 roku Mapę Podmiotów Internetowych. Mapa zawierająca logotypy firm członkowskich IAB Polska, stała się ważnym projektem branży online, pozwalającym na bieżąco śledzić jej rozwój. Nic więc dziwnego, że ostatnia Mapa Podmiotów Internetowych w błyskawicznym tempie zyskała rozgłos. Obecnie IAB Polska aktualizuje Mapę, dlatego zachęcamy serdecznie wszystkie firmy, które chciałby również znaleźć się w projekcie, do  zgłaszania swoich logotypów do 30 września br.

Zaktualizowana Mapa będzie miała swoja premierę już w październiku. Jednak na tym nie koniec. Projekt będzie kontynuowany, a nowe edycje będą powtarzały się cyklicznie w każdym roku. Mapa zostanie opublikowana w sieci w postaci pliku PDF, przesłana do marketerów, wydrukowana i powieszona w siedzibie IAB Polska.

Bardzo ważna informacja

Prosimy o podanie w formularzu zgłoszeniowym ilości pracowników oraz PKD w celu ustalenie reprezentatywności organizacji – ostatnia strona formularz

Jak zgłosić logotyp?

Wszystkie firmy członkowskie IAB Polska proszone są o przesłanie pliku według podanych niżej wytycznych (odpowiednia nazwa pliku, prawidłowo uzupełniony formularz, podpisany skan oraz wszystko spakowane w jednym folderze).  Logotypy należy przesłać na adres: Anna Wątła, a.watlaiab.org.pl

  • Umieszczenie jednego logotypu w jednej kategorii jest bezpłatne w ramach członkostwa nadzwyczajnego (członkowie zwyczajni czyli Rada Nadzorcza – 3 logotypy bezpłatne).
  • Umieszczenie większej ilości logotypów lub firm niezrzeszonych jest odpłatne – cennik w załączniku w formularzu.
  • Logotyp musi być przesłany w dwóch formatach: .eps i .jpg.
  • Nazwa pliku powinna mieć postać: „nazwa_firmy_kategoria”
  • Logotypy powinny być przesłane wraz ze skanem podpisanego formularza zipowanym w folderze (wszystko zapisane jako jeden załącznik).
  • Firmy niezrzeszone mogą także znaleźć się na mapie – informacja w załączniku.
  • Istnieje też możliwość zakupu pakietowo z logotypem  w atrakcyjnej cenie wizytówki w raporcie gospodarczym, który ukaże się w grudniu.

Pobierz formularz >

Termin i adres

Logotypy prosimy przesyłać do 30 września 2014 na adres Anna Wątła, a.watlaiab.org.pl

Projekt IAB Polska to przede wszystkim wielki ukłon w stronę klientów, którzy dzięki Mapie Podmiotów Internetowych będą mogli bez trudu uzyskać informacje o interesujących ich usługach. Od teraz czasochłonne poszukiwania można będzie utożsamiać z jednym kliknięciem myszki. A to wszystko dzięki przejrzystym kategoriom. Wystarczy, że wejdziesz na stronę iab.org.pl i pobierzesz Mapę Podmiotów Internetowych on-line.