Konkurs dla rodziców i pedagogów pt.: „Jak zapewniam mojemu dziecku bezpieczeństwo w internecie”

19.11.2014
logo
IAB Polska ogłasza konkurs dla rodziców i pedagogów pt.: „Jak zapewniam mojemu dziecku bezpieczeństwo w internecie”. Konkurs jest częścią realizowanego projektu „Bezpieczne interneciaki”, którego celem jest kampania informacyjna, uświadamiająca rodziców i dzieci w obszarze zagrożeń jakie stwarza Internet dla nieletnich użytkowników.

Chcemy zachęcić Rodziców oraz Pedagogów do podjęcia tematu stosowanych w domu i w szkole zabezpieczeń dzieci i wychowanków przed zagrożeniami w internecie.

Jeśli w obawie przed wpływem nieodpowiednich treści w internecie na Twoje dziecko lub wychowanka, świadomie stosujesz zabezpieczenia, podziel się swoją wiedzą o metodach i weź udział w konkursie.

Konkurs skierowany jest do osób dorosłych.

Prace konkursowe w formie artykułów (do 3 tys. znaków), powinny być przesłane w formie elektronicznej (doc., docs., PDF) e-mailem na adres a.wojcik@iab.org.pl, w terminie do dnia 1 grudnia 2014 r. do godz. 23.59.59.

Najwyżej ocenione prace przez Jury Konkursu – Zespół IAB Polska, będą ogłoszone 3 grudnia 2014 r.,

W ramach Konkursu wszystkie nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie internetowej www.bezpieczneinterneciaki.pl, na profilu Organizatora w portalu Facebook oraz posłużą jako wkład merytoryczny do przygotowania filmu promującego projekt Bezpieczne Interneciaki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu

Więcej informacji na www.bezpieczneinterneciaki.pl