Konferencja Efektywna Cyfryzacja – 11 czerwca 2013 r.

10.06.2013
Dwa mikrofony

Konferencja Efektywna Cyfryzacja – 11 czerwca 2013 r.

W imieniu organizatora firmy Squiz Poland mamy zaszczyt zaprosić na Konferencję Efektywna Cyfryzacja, która odbędzie się 11 czerwca 2013 roku w Warszawie.

Jest to kolejne z cyklu bezpłatnych spotkań edukacyjnych dotyczących zagadnień związanych z serwisami internetowymi, które jest skierowane do przedstawicieli IT publicznych jednostek organizacyjnych oraz przedsiębiorstw.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:30, a zakończenie planujemy około godziny 18 w sali konferencyjnej zlokalizowanej w iabłku – siedzibie IAB Polska przy ul. Kruczej 16/22 w Warszawie.Podczas czerwcowej edycji wykładów będziemy prezentować tematykę związaną z najnowszymi trendami w IT oraz z obszarów takich jak:– dostępność seriwsów internetowych;

– zaangażowanie – czyli feedback z tegorocznej konferencji Gartner Inc. jak szukać kreatywnych jednostek w organizacji;

– nowoczesne metody nauczania tworzenia stron internetowych;

– integracja systemów wewnątrz organizacji;

– zamówienia publiczne (dialog techniczny jako nowy trend promowany przez MAiC).Wykłady będą prowadzone przez specjalistów z firmy Squiz oraz przez gości z zewnętrznych organizacji, m.in. przez radcę prawnego, wykładowcę PJWSTK oraz szefa londyńskiej agencji zajmującej się tworzeniem aplikacji webowych.Na koniec zapraszamy na networking, który będzie okazją do kontynuacji dyskusji w mniej formalnej atmosferze. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się e-mailowo na konferencja@squiz.pl.