Konferencja Akademia eTravel w Katowicach!

07.03.2013
sala konferencyjna iab polska

Konferencja Akademia eTravel w Katowicach!

Akademia eTravel zawita do Katowic. Już w marcu, kolejne w tym roku, spotkanie turystyki i hotelarstwa z marketingiem internetowym.

To ważne wydarzenie dla śląskich biur podróży, agencji turystycznych, hoteli, pensjonatów, obiektów SPA i konferencyjnych oraz pozostałych obiektów noclegowych, które starają się dotrzeć do klienta usług turystycznych w internecie.Akademia eTravel to cykl spotkań z ekspertami i praktykami, którzy przedstawią nowości i trendy z zakresu marketingu internetowego w turystyce i hotelarstwie. Akademia eTravel to przede wszystkim praktyczne porady, inspiracje i przykłady na temat tego, jak skutecznie wykorzystać internet w promocji usług turystycznych.Najbliższe spotkanie turystyki i hotelarstwa z marketingiem internetowym odbędzie się 22 marca 2013 roku w Katowicach, w centrum konferencyjnym Park Hotel Diament. Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest bezpłatne, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Organizację konferencji wspierają Grupa eholiday.pl, AdKontekst.pl oraz Park Hotel Diament w Katowicach.


Pierwsza edycja Akademii eTravel, która odbyła się na początku tego roku w Krakowie, pokazała jak duże jest zainteresowanie marketingiem online w biznesie turystycznym. To dobry kierunek rozwoju biur podróży i obiektów noclegowych – tym bardziej, że ponad 70% polskich internautów poszukuje w sieci informacji o usługach turystycznych. Dzisiaj stanowi to grupę ponad 10 milionów potencjalnych klientów, osób zainteresowanych turystyką i hotelarstwem. Dlatego internet to już nie moda, a konieczność! Akademia eTravel podpowiada jak w praktyce dotrzeć do wirtualnych konsumentów oraz jak skutecznie promować i sprzedawać oferty i usługi na stronach hoteli i biur podróży.
Spotkanie adresowane jest do właścicieli, kadry zarządzającej oraz pracowników branży turystycznej, przedstawicieli hoteli, biur podróży, firm turystycznych. Szczegółowe informacje oraz program dostępne są na stronie: Akademia eTravel – promocja turystyki w internecie