Jesteśmy więksi o jeszcze jedną firmę. Milionyou.com dołącza do IAB Polska

19.06.2012
Uścisk ręki, gratulacje

Milionyou.com dołącza do IAB Polska

MilionYou.com zostało członkiem nadzwyczajnym Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

MilionYou.com jest połączeniem serwisu filmowego i portalu społecznościowego. W przeciwieństwie do np. YouTube, Wrzuty, Dailymotion – MillionYou jest prowadzony przez moderatora, który zamieszcza tylko filmy spełniające wymogi artystyczne i komunikacyjne.


- Liczymy na możliwość szerokiej prezentacji crowdsourcingu na Forum IAB. Preferencyjne ceny uczestnictwa w konferencjach i targach organizowanych przez IAB.O firmie:

MillionYou.com to pierwsza w Polsce marketingowa platforma crowdsourcingowa. Od 2007 MillionYou.com łączy marki z kreatywną społecznością, tworząc kampanie video dla Klientów poszukujących świeżych i niekonwencjonalnych rozwiązań, angażujących ich konsumentów w proces twórczy.Tworząc społeczność z ponad 25 tysiącami użytkowników, pasjonatami filmu i innych form kreacji, zarówno profesjonalistami jak i amatorami, MillionYou.com wyprodukowało w ciągu 5 ostatnich lat ponad 3500 filmów.Dowodem uznania dla skuteczności crowdsourcingu było wyróżnienie w konkursie MEDIA TRENDY 2012 dla MillionYou.com w kategorii Innowacje w mediach/ Best use of content. Z kolei potwierdzeniem jakości filmów tworzonych w modelu crowdsourcingowym jest Brąz w konkursie KTR 2012 dla MillionYou.com.