IV Kongres Online Marketing Master Class pod patronatem honorowym IAB Polska

14.08.2012
kobieta i mężczyzna

IV Kongres Online Marketing Master Class

IV Kongres Online Marketing Master Class pod patronatem honorowym IAB Polska

25 października 2012r. w warszawskim Multikinie Ursynów odbędzie się czwarta edycja popularnego wśród marketerów Kongresu Online Marketing. Tematem przewodnim jesiennej konferencji będzie pozyskiwanie nowych klientów z kanału internetowego.


„Celem nadrzędnym Kongresów Online Marketing jest przekazanie uczestnikom takich narzędzi i sposobów promocji w sieci, aby zawsze byli o krok przed konkurencją. Pokażemy także metody, które nie są jeszcze wykorzystywane masowo, co poprzez efekt świeżości przełoży się na pozyskanie nowych, wartościowych klientów z internetu”.
Kongres podzielony zostanie na 8 bloków tematycznych, wśród których nie zabrakło tematyki związanej z SEO, e-commerce, e-mail marketingiem, czy mediami społecznościowymi. Nowością jest nowy blok poświęcony marketingowi mobilnemu, którego rola gwałtownie rośnie, a nie jest jeszcze szeroko stosowany. Nie zabraknie także cenionej części poświęconej ocenie „na żywo” serwisów internetowych Uczestników Kongresu. Organizatorzy szykują także niespodziankę, która zostanie ujawniona w pierwszych dniach września.Dla wszystkich członków IAB organizatorzy przygotowali dodatkową zniżkę oraz dłuższy termin trwania oferty „first minute” – do 22.08.2012, dzięki czemu wejściówkę można otrzymać z rabatem – 170zł. Aby z niego skorzystać, należy zarejestrować się na stronie internetowej http://www.kongres-online.pl, a następnie przesłać e-mail na adres arkadiusz.widawski@o-m.pl z numerem zgłoszenia w temacie, wpisując w treści wiadomości „IAB”.IAB Polska jest Partnerem Honorowym tego wydarzenia. Partnerami i Prelegentami Kongresu są w większości Członkowie IAB.Więcej informacji: http://www.kongres-online.pl