Interaktywna Mapa Podmiotów Internetowych IAB Polska już dostępna!  

21.12.2016

IAB Polska po raz piąty opublikował Mapę Podmiotów Internetowych,
która od lat stanowi drogowskaz dla firm szukających do współpracy partnerów z branży digital.
W tym roku wprowadzono ważne udogodnienie – Mapa jest interaktywna, dzięki czemu nawiązanie kontaktu z potencjalnymi dostawcami usług stało się jeszcze łatwiejsze. 

Mapa stanowi usystematyzowane kompendium wiedzy o podmiotach działających na polskim rynku internetowym.

W odpowiedzi na dynamiczną sytuację branży, aktualizowana jest każdego roku. O intensywnym rozwoju rynku digital świadczy również sukcesywnie rosnąca liczba zgłaszających się firm. Edycja 2016/2017 zawiera 377 logotypów – najwięcej od początku istnienia projektu.

POBIERZ MAPĘ PODMIOTÓW INTERNETOWYCH 2016/2017]

W tym roku wprowadzono ważne udogodnienie – Mapa jest interaktywna.

Oznacza to, że po kliknięciu w logotyp wybranej firmy zostaniemy przeniesieni bezpośrednio na stronę naszego potencjalnego partnera.

Główną ideą przyświecającą piątej edycji Mapy Podmiotów Internetowych było maksymalne ułatwienie kontaktu z odpowiednimi firmami branży digital, dlatego wszystkie umieszczone na niej logotypy są klikalne. To wciąż jedyny na taką skalę projekt, który stanowi nie tylko bazę wiedzy o polskim rynku internetowym, ale jest także platformą kontaktową między usługodawcami a usługobiorcami z branży – podkreśla Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska.

Dzięki przejrzystym kategoriom Mapa umożliwia szybkie znalezienie wykonawcy usług z wybranego obszaru digital.

Logotypy marek zostały klarownie pogrupowane w 6 głównych kategorii, dzięki którym w prosty sposób znajdziemy partnera na każdym etapie tworzenia kampanii marketingowej – począwszy od kreacji reklamowej, poprzez wykorzystanie odpowiednich narzędzi i zakup powierzchni reklamowej, analizę kampanii, aż po sprzedaż i usługi.

Główne kategorie to:

  • Kreacja i realizacja
  • Narzędzia
  • Powierzchnie Reklamowe
  • Analizy
  • E-commerce
  • Usługi

Logotypy na Mapie Podmiotów Internetowych 2016/2017 ułożone zostały według kolejności nadsyłanych zgłoszeń. Firmy miały możliwość wyboru kategorii oraz umieszczenia w nich dowolnej liczby logotypów.

POBIERZ MAPĘ PODMIOTÓW INTERNETOWYCH 2016/2017