Interact Congress – zapraszamy

19.03.2014

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska serdecznie zaprasza na 8. edycję Interact Congress 2014. Organizowany przez IAB Europe kongres odbędzie się w dniach 20- 21 maja 2014 roku w Paryżu, pod hasłem „Creating a new era for growth” . Tylko członkowie IAB Polska mogą nabyć wejściówki z 25 % zniżką.

Przygotowany w tym roku, przez IAB Europe, kongres odbywa się pod hasłem „Creating a new era for growth”. Konferencja oferuje możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu reklamy interaktywnej i naukę od wiodących liderów w branży.

Co roku, Interact Congress skupia najlepszych europejskich specjalistów zajmujących się rozwojem branży reklamowej. Ich zadaniem jest przekazanie merytoryczne wiedzy oraz podzielenie się doświadczeniem, z dziedzin takich jak reklama programowa, bazy danych, wskaźniki reklamowe marki, innowacje, innowacje mobilne,reklama rodzima czy reklama wideo. Konferencja stanowi nie tylko źródło wiedzy merytorycznej, ale również daje okazję do poszerzenia sieci swoich kontaktów zawodowych.

Podczas trwania konferencji, rozdane zostaną nagrody w kategoriach IAB Europe Research Awards oraz MIXX Awards Europe. Nowością w tegorocznej edycji Interact Congress jest eDay (European Digital Agency of the Year). Jest to nagroda wyróżniająca prace agencji mediowych i cyfrowych oraz współpracujących z nimi marek. Konkurs ma za zadanie pokazanie najbardziej kreatywnych kreacji i nagrodzenie najlepszych kampanii europejskich z 2013 roku.

Wszystkie firmy członkowskie IAB Polska serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji. Aby skorzystać ze specjalnej oferty należy wypełnić formularz rejestracji na stronie:

http://interact.evenium.net/ng/person/event/website.jsf?cid=995594&eventId=interact&page=tickets&loc=en , oraz podać spersonalizowany kod promocyjny: IABPL14.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć pod adresem: http://www.interactcongress.eu/. Śledż Interact na Twitterze: https://twitter.com/iabeu_interact i dołącz do Interact na Facebooku: http://www.facebook.com/IABEurope.Interact