Infobip dołącza do IAB Polska

15.01.2013
Grupa ludzi siedzi przy stole, korzystają z komputera a przed nimi leżą wykresy i dokumenty

Infobip dołącza do IAB Polska

Infobip – międzynarodowa firma specjalizująca się w komunikacji dołączyła do IAB Polska.

- Jesteśmy dumni z członkostwa w IAB Polska; oczekuję, że jako firma specjalizująca się w telekomunikacji opartej na nowych technologiach Infobip będzie aktywnym członkiem tej organizacji.

- Biuro w Warszawie pozwala nam na lepszy kontakt z klientem. W tym roku chcemy rozwinąć skrzydła poprzez aktywne działania na rynku takie jak uczestnictwo w konferencjach czy organizacja spotkań z Infobip. Cieszymy się, że razem z IAB Polska będziemy w stanie wykorzystać nasze doświadczenie do tworzenia i popularyzacji standardów komunikacji mobilnej. Od swojego powstania, nasza firma wyznacza standardy w komunikacji mobilnej. Jesteśmy aktywnym członkiem Mobile Marketing Association, Mobey Forum i GSM Association. Cieszę się, że od tego roku możemy dodać IAB Polska do tego grona.
O firmie
Założony 10 lat temu przez grupę przyjaciół, Infobip przeszedł drogę od start-up’u do wiodącego globalnego dostawcy komunikacji mobilnej dla biznesu.Osadzony w Anglii i Chorwacji, Infobip zatrudnia kilkuset ekspertów, lista biur regionalnych zawiera Kuala Lumpur, Vancouver, Moskwę, Mediolan, Johannesburg, Nairobi, Dubaj i wiele więcej.Firma dostarcza swoje usługi w chmurze, poprzez platformę obsługującą miliony międzynarodowych transakcji dziennie. Wszystkie produkty są tworzone wewnętrznie i oferują maksymalne dopasowanie do potrzeb danego modelu biznesowego.


Poza obsługą wiadomości SMS, portfolio Infobip zawiera inne usługi mobilne wspierające różne gałęzie biznesu. Parseco to szybka integracja z dowolnym środowiskiem programistycznym, podczas gdy Centili to rozwiązanie do obsługi płatności mobilnych.Strona internetowa: http://www.infobip.com.pl/