III edycja Mobile Trends Conference & Awards 16 i 17 stycznia 2014

27.11.2013
obiektyw aparatu wycelowany w przemawiajacychna konferencji prelegentów

III edycja Mobile Trends Conference & Awards 16 i 17 stycznia 2014

Już po raz trzeci w Krakowie organizowana jest największa w Polsce konferencja dotyczącą mobilnych technik i technologii – Mobile Trends Conference.

Dwa dni wypełnione ogromną dawką wiedzy, inspiracji oraz networkingu już 16 i 17 stycznia 2014! Organizatorzy planują łącznie w tym roku ugościć około 700 osób z Polski i z Europy! Patronat merytoryczny nad konferencją sprawuje IAB Polska.

Wyślij zgłoszenie do Mobile Trends Awards 2013!
Kiedy: 16 i 17 stycznia 2014
Gdzie: Park Inn by Radisson, ul. Monte Cassino 2, Kraków

Dwudniowa formuła poprzedniej edycji pozostaje bez zmian. Prelegentami będą najwyższej klasy specjaliści z Polski i ze świata, a wszystkie prelekcje tłumaczone będą na język angielski.

Rozpocznie się tradycyjnie od „Business Day” (16 stycznia), podczas którego specjaliści z branży mobile opowiedzą o najnowszych formach i zastosowaniach szeroko pojętego marketingu mobilnego, włączając m-commerce, m-learning, płatności mobilne czy mobile advertising. Grupa docelowa tego dnia to biznes, marketingowcy oraz wszyscy pasjonaci mobilnych technologii.
Dzień drugi – „Development day” (17 stycznia) zainteresuje przede wszystkim programistów i specjalistów z branży IT. Podczas prelekcji poruszone będę techniczne aspekty tworzenia stron mobilnych oraz aplikacji przeznaczonych na najpopularniejsze systemy (Android, iOS, Windows Phone).

Po pierwszym dniu, tradycyjnie odbędzie się gala rozdania nagród Mobile Trends Awards. Wręczone zostaną statuetki za najlepsze realizacje z roku 2013 oraz dla firm propagujących mobilne rozwiązania. Zgłoszenia można nadsyłać do 2 grudnia za pośrednictwem strony: „2014.MobileTrends.pl/mobiletrendsawards”. Zwycięzców wyłoni kapituła konkursowa oraz internauci.

Na zakończenie pierwszego dnia wszyscy uczestnicy są zaproszeni na imprezę integracyjno – networkingową. Foyer Hotelu Park Inn, z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu, jest do tego celu doskonałym miejscem.

Szczegółowy plan konferencji oraz zapisy: „2014.MobileTrends.pl”

IAB Polska objęło to wydarzenie Patronatem Merytorycznym.