II Ogólnopolskie Forum E-biznesu w Warszawie!

13.12.2012
Kobieta korzystająca z tabletu, siedzi przy stole podczas spotkania

Forum E-biznesu

II Ogólnopolskie Forum E-biznesu w Warszawie!

W dniu dzisiejszym na Stadionie Narodowym w Warszawiespotykamy się naII Forum E-biznesu pod hasłem: „Ekspansja Zagraniczna”, którego organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.To ogólnopolskie wydarzenie jest podsumowaniem 16 konferencji „Akademia e-biznesu” promujących zagadnienia związane z „cyklem życia” e-przedsiębiorstwa. W oficjalnym otwarciu Forum wezmą udział Goście honorowi oraz Bożena Lublińskia – Kasprzak, prezes PARP.
Po uroczystej inauguracji odbędzie się wręczenie nagród w „Konkursie na innowacyjną e-usługę w ramach działania 8.1 i 8.2”. Kapituła wyłoniła 3 laureatów w każdej kategorii: 3 miejsca w kategorii e-usługa i 3 miejsca w kategorii technologia B2B. Podczas Gali poznamy również Finalistów Konkursu.
Celem Konkursu jest popularyzacja i uhonorowanie innowacyjnych rozwiązań w biznesie poprzez promowanie projektów świadczących e-usługi oraz uhonorowanie najciekawszych projektów technologicznych B2B.Następnie przywitamy naszego zagranicznego gościa. Będzie nim Ken Globerman – mentor wspierający startup’y oraz inwestor.Nasz ekspert podczas Sesji Plenarnej podzieli się z Uczestnikami Forum swoimi doświadczeniami w pozyskiwaniu źródeł finansowania poza granicami kraju oraz o współpracy z zagranicznymi inwestorami.Po sesji plenarnej nastąpi 25 prelekcji eksperckich, podzielonych na 5 ścieżek tematycznych: Ekspansja zagraniczna –po co, dokąd i jak? Globalny e-biznes – jak się przygotować? Jesteśmy! Ale jak to ogarnąć? Marketing – tak samo, czy inaczej? oraz Wyzwania. Swoje prelekcje wygłoszą znamienite osobistości świata polskiego Internetu oraz eksperci w obszarze nowych technologii m.in.: Marcin Woźniak, niezależny ekspert e-marketingu; Marcin Beme, audioteka.pl; Grzegorz Błażewicz, Benhauer; Tomasz Piwoński, Solpeo.com; Marcin Deręgowski, artefakt.pl; Tomasz Karwatka, Divante i wielu wielu innych Jako ostatnia ścieżka odbędzie się sesja inwestycyjna – Dylematy Ekspansji, podczas której prelekcje poprowadzą m.in.: Włodek Laskowski z Nomad Fund, Andrzej Żurawski z BonusCard, Radoslaw Tadajewski z Grupy Trinity.

Forum zakończy się Sesją Podsumowującą z udziałem gościa zagranicznego – Andrew’a Rasieja –przedsiębiorcy, inwestora i stratega w obszarze nowych technologii. Nasz gość opowieo poszukiwaniu kontaktów i budowaniu relacji w kontekście współpracy międzynarodowej.Podczas Forum obecni są Wystawcy z blisko 30 funduszy inwestycyjnych wspierających startup’y i firmy e-biznesowe m.in.: Bonus Card, Nomad Fund, eFund, IBM VC Group, Grupa Trinity.Udział w II Forum E-biznesu „Ekspansja zagraniczna” jest bezpłatny.
Całość wydarzenia będzie transmitowana na żywo w Internecie na stronie: http://www.web.gov.pl