IAB Showcase – znajdź klienta we Wrocławiu 10 października

03.09.2013
notes, pióro, kalendarz, dokumenty

IAB Showcase – znajdź klienta we Wrocławiu 10 października

Celem IAB Showcase jest zaprezentowanie rozwiązań rynkowych w postaci case studies reklamodawcom w taki sposób, aby zdobyć kontkrakt.

Konferencja IAB Showcase “Panorama wrocławskiego rynku interaktywnego” odbędzie się 10 października br. we Wrocławiu.

Związek Pracodawców Branży Internetowej zaprasza przedstawicieli branży interaktywnej do zgłaszania prelekcji do IAB Showcase “Panorama wrocławskiego rynku interaktywnego”, który odbędzie się 10 października br. we Wrocławiu.

Celem spotkań IAB ShowCase jest pozyskanie przez marketerów wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie reklamy internetowej. Prezenterami są eksperci- praktycy specjalizujący się w różnych dziedzinach reklamy interaktywnej.

Dlaczego warto?

 • Na konferencję zaproszenie otrzymują tylko i wyłącznie marketerzy – przedstawicieli największych reklamodawców, potencjalni klienci, przedstawiciele największych reklamodawców na rynku, decydenci w kwestiach budżetów.
 • Przedstawiane są tylko case study – praktyczne rozwiązania rynkowe
 • W trakcie prezentacji nie ma na sali konkurencji są tylko prelegent i marketerzy! Po zakończonej prezentacji prelegent opuszcza salę konferencyjną.
 • Dowiedz się więcej
  Szczegółowe informacje nt. tego czym jest IAB Showcase, rekomendacje uczestników i prelegentów znajdują się pod adresem http://www.iabpolska.pl/index.php?mnu=125.

  Zgłoś swoją prelekcję:

  Anna Maj

  Anna Maj

  Anna Maj  key account manager


  E-mail: amajiab.com.pl

  T: 22 434 21 35

  M: +48 600 253 807

  Natalia Pachenko

  Natalia Panchenko

  Natalia Panchenko


  specjalista ds. sprzedaży


  E-mail: npanchenkoiab.com.pl

  T: 22 434 21 35

  M: +48 784 047 485