IAB Polska we wrześniu nagrodzi najlepsze kreacje reklamowe

01.08.2012
Klawiatura komputera

Najlepsze kreacje reklamowe

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu na najlepsze kreacje reklamowe IAB Creative Showcase

Edycja lato 2012 organizowanego przez Związek Pracodwców Branży Internetowej IAB Polska. Konkurs ma na celu promowanie kreatywności i innowacyjności polskich agencji oraz zaprezentowanie i podzielenie się dorobkiem kreacji internetowych.


Od 21. czerwca można zgłaszać kreacje do IAB Creative Showcase – edycja 2012, natomiast ostateczny termin zgłaszania prac to 31 sierpnia.


- Chcemy zwrócić uwagę na firmy, które stoją za najlepszymi kampaniami reklamowymi online. Poprzez konkurs IAB Creative Showcase prezentujemy i nagradzamy ludzi-twórców kampanii reklamowych w internecie.
Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?Po pierwsze pracę może zgłosić agencja, której kampania była skierowana do polskiego odbiorcy lub klienta. Co ważne, agencje mogą zgłaszać dowolną liczbę prac.Po drugie do 31 siepnia zgłoś kreację poprzez formularz znajdujący się na stronie www.iabcreativeshowcase.pl/zglos-prace/rejestracjaPo trzecie przetestuj zgłoszenie i sprawdź czy wszystko działa poprawnie.Jak jury ocenia pracę?Głosowanie jury odbywać się będzie w dniach 03.09 – 12.09. W wyniku głosowania online jurorzy wybiorą trzy najlepsze kreacje: 1 laureat i 2 wyróżnienia. W skład komisji oceniającej prace wchodzą eksperci z dziedziny marketingu interaktywnego oraz gość specjalny.Ogłoszenie wynikówZwycięzkie kreacje, tj. Laureata i 2 wyróżnienia, poznamy 17 września. Ponadto zaprezentujemy wszystkie nadesłane prace na stronie www konkursu http://www.iabcreativeshowcase.pl
Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie.