IAB Polska Patronem Honorowym Akademii Mobile

10.10.2013
Młody mężczyzna siedzący przy stoleuśmiecha sie patrząc w lewą stronę

IAB Polska Patronem Honorowym Akademii Mobile

Akademia Mobile – jak wgryźć się w branżę?
22-23 października, Wrocław

Czy znacie ten problem, kiedy macie pomysł na aplikację i potraficie ją zrobić, ale kompletnie nie wiecie jak z nią wejść na rynek? A z drugiej strony, kiedy macie pomysł na angażującą aplikację, przemyślaną strategię na jej promocję, ale brak środków i specjalistów, którzy ją dla Was zaprogramują? 25% osób w Polsce posiada smartfony, które zyskują coraz większą popularność. Wśród aktywnych Internautów 54% korzysta ze smartfona, a 14% z tabletu, co razem daje prawie 70% mobilnej przestrzeni dla naszej kreatywności.

Warto uczyć się i próbować, aby jak najwcześniej wyrobić sobie pozycję na rynku i wykorzystać istniejące nisze. W tym pomaga Akademia Mobile. To wrocławskie, studenckie przedsięwzięcie, które przede wszystkim ma za zadanie połączyć i skomunikować ze sobą osoby posiadające różne umiejętności. Ponadto są to angażujące i bogate w merytorykę wykłady, oparte na doświadczeniach prelegentów takich jak np. Tomasz Popów – twórca Taxi 5. Przed nami kolejna edycja, która odbędzie się 22 – 23 października. Szykuje się o wiele większa publiczność i rozmach, a wszystko po to, aby łączyć ze sobą ludzi podzielających pasję do urządzeń mobilnych i pokazać jak ugryźć ten temat.

Przyszłość niewątpliwie należy do mobile’u. Młodzi, ale nie tylko – mają inicjatywę, chcą wiedzieć więcej i potrzebują pomóc sobie wzajemnie. Na Akademii będą mogli poznać prekursorów, którzy przetarli już pierwsze szlaki i chcą podzielić się wiedzą: jakich błędów nie popełniać przy tworzeniu aplikacji, prowadzenia startupu czy promocji.

Dodatkowych informacji udzieli:
Filip Puczyński
f.puczynskibrandstarter.pl
tel.: 727 917227