IAB Polska dołączył do grona organizatorów Filmteractive 2014

04.07.2014

Po trzech udanych latach współpracy, kiedy IAB pełniło funkcję Patrona Instytucjonalnego Filmteractive Związek Pracodawców Branży Internetowej i Fundacja Media Klaster (główny organizator wydarzenia) zdecydowały się rozszerzyć współpracę.

Filmteractive to międzynarodowe wydarzenie poświęcone innowacyjnym treściom audiowizualnym, takim jak interaktywne kino, branded content i crossmedia. Filmteractive to formuła 3 w 1, łącząca w sobie konferencję biznesową (Filmteractive Conference), targi innowacyjnych rozwiązań audiowizualnych (Filmteractive Market) oraz festiwal (Filmteractive Festival). Założeniem Filmteractive jest stworzenie miejsca, gdzie filmowcy, reżyserzy interaktywni, artyści, marketerzy oraz potencjalni inwestorzy mogą spotkać się, wymienić doświadczenia, jak i nawiązać współpracę.

Przejdź do strony wydarzenia >

Trzy poprzednie edycje przyciągnęły setki gości oraz wielu uznanych prelegentów z całego świata. W 2013 w Filmteractive wzięło udział 320 osób z różnych krajów europejskich, m.in. z Niemiec, UK, Litwy, Estonii, Finlandii, Holandii i Francji. Gościliśmy nie tylko przedstawicieli globalnych marek, ale również producentów, twórców oraz media.