IAB Creative Showcase Edycja Jesień 2013

21.11.2013
Czwworo ludzi uśmiecha się patrząc na wprost

IAB Creative Showcase Edycja Jesień 2013

Zgłoszenia do konkursu IAB Creative Showcase Edycja Jesień można przesyłać do 9. grudnia. Jak co kwartał nagrodzimy najlepsze kreacje brandingowe w internecie. Zwycięzców poznamy 16. grudnia.

Praca każdej agencji, która zdecyduje się wziąć udział w konkursie zostanie zamieszczona na stronie internetowej konkursu. Co ważne, można zgłosić dowolną ilość kreacji. Udział w konkursie jest bezpłatny. Termin składania prac – 9. grudnia.

Jak wziąć udział w konkursie?
Uczestnikiem konkursu może być agencja, dom mediowy, dział kreacji, których kampania była kierowana do polskiego odbiorcy. Do konkursu można zgłosić kreacje, które są estetyczne i angażujące.
Pracę należy umieścić na stronie konkursu (www.iabcreativeshowcase.pl, po uprzednim zarejestrowaniu się.

Jury
W skład Jury wchodzą wybitni przedstawiciele agencji, domów mediowych oraz strony klienckiej. Głosowanie Jury będzie odbywać się online, zdecyduje największa ilość głosów.

Ogłoszenie wyników
Zwycięzców jesiennej edycji konkursu IAB Creative Showcase poznamy 16. grudnia.
Już dziś gratulujemy wszystkim, którzy zgłoszą kreację.

Weź udział w konkursie!

IAB Creative Showcase jest konkursem na najlepszą kreację reklamową online organizowanym przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Raz na kwartał Jury nagradza 3 najlepsze prace przyznając zwycięskiej tytuł laureata, natomiast dwie kolejne otrzymują wyróżnienia. Jury składa się z ekspertów z dziedziny marketingu interaktywnego oraz marketerów.
www.iabcreativeshowcase.pl