IAB Akademia eCommerce. Kod do sukcesu w internecie

18.09.2012
Młoda, uśmiechnięta kobieta stoi przed narysowanym na tablicy wykresem

IAB Akademia eCommerce

IAB Akademia eCommerce. Kod do sukcesu w internecie

Pobierz bezpłatny „Poradnik e-commerce” i przyjdź na konferencję. Grupa Robocza eCommerce działająca w ramach Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zaprasza na konferencję „IAB Akademia eCommerce” dedykowaną właścicielom sklepów internetowych, która odbedzie się w dniach 7-8 listopada 2012 w Soho Factory.
Konferencja „IAB Akademia eCommerce” dedykowana jest właścicielom sklepów internetowych oraz tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sprzedażą w internecie. Zakres merytoryczny konferencji został przygotowany tak, by w sposób kompleksowy zaprezentować aspekty działań sklepów internetowych.


- Pomysł Akademii jest efektem prac Grupy ds. E-commerce. Zależy nam na prężnym rozwoju rynku, który dzięki adekwatnej do potrzeb edukacji może lepiej reagować na zmiany. Zmienność to naturalny atut jakim dysponuje e-commerce. Łatwość we wprowadzaniu pomysłów w życie to domena świata wirtualnego. Jest oczywiście wiele przysłowiowych „ale”, nad którymi trzeba się zastanowić – na przykład obowiązki e-sprzedawcy wymagane przez prawo, czy jakość obsługi e-konsumenta. Zarówno tradycyjna branża retail, jak i mali i średni początkujący przedsiębiorcy dzięki Akademii dowiedzą się na co mają zwracać uwagę. Spotkania z ekspertami rynku to niecodzienna możliwość dowiedzenia się jak nie popełnić błędu i z sukcesem prowadzić e-biznes.
Mówcy konferencji to Eksperci Grupy Roboczej Ecommerce IAB Polska. Nie będą ograniczać się oni jedynie do informowania, ale przede wszystkim doradzą: jak dopasować system płatności online do biznesu, jakie technologicznie wyzwania pojawiają się przed młodymi e-sklepami, wreszcie na konkretnych przykładach staramy się opowiedzieć o optymalizacji obsługi klienta i użyteczności.Za pośrednictwem witryny Akademii eCommerce http://www.AkademiaeCommerce.pl można pobrać „Poradnik eCommerce”. Poradnik ma na celu przybliżyć e-commerce wszystkim tym, którzy zastanawiają się w jaki sposób wykonać pierwsze kroki, by odnieść sukces w sprzedaży przez Internet. Autorzy, będący ekspertami w swoich obszarach w sposób przyjazny odpowiadają na kluczowe pytania, które mogą się rodzić wśród przedsiębiorców zainteresowanych tym obszarem działalności.Więcej informacji na http://www.AkademiaeCommerce.pl