Filmteractive: Ponad 40% zniżki dla firm członkowskich IAB Polska

20.08.2014

Firmy członkowskie IAB Polska obowiązuje ponad 40-procentowa zniżka na zakup biletów na Filmteractive Festival. IAB Polska od bieżącego roku jest wpółorganizatorem tego wydarzenia.

Do 5 września 2014 r. tylko dla firm członkowskich Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska bilety na Filmteractive Festival, dostępne są w promocyjnej cenie 499 zł netto (zniżka 44%). Po tym terminie cena będzie wynosić 699 zł netto.  System dużych zniżek na wydarzenia to jedna z wielu korzyści członkostwa w IAB Polska

Cennik biletów

  • Członkowie IAB Polska do 5 września: 499 zł netto;
  • Członkowie IAB Polska po 5 września: 699 zł netto;
  • Firmy niezrzeszone w IAB Polska: 899 zł netto;

Filmteractive to międzynarodowe wydarzenie poświęcone innowacyjnym treściom audiowizualnym, takim jak interaktywne kino, branded content i crossmedia. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 września w Łodzi.
Filmteractive to formuła 3 w 1, łącząca w sobie konferencję biznesową (Filmteractive Conference), targi innowacyjnych rozwiązań audiowizualnych (Filmteractive Market) oraz festiwal (Filmteractive Festival). Wydarzenie organizowane jest przez fundację Media Klaster we współpracy z Łódzką Szkołą Filmową (PWSFTiTV), interaktywną agencją Digital One oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Przejdź na stronę festiwalu: www.filmteractive.eu