Ecommerce Trends 2013 – Potężna dawka inspiracji dla właścicieli sklepów

12.02.2013
Kilka osób stoi nad blatem na którym leżą rozsypane dokementy z wykresami.

Ecommerce Trends 2013

Już 27 i 28 lutego w Warszawie na konferencji Ecommerce Trends 2013 wystąpią praktycy ecommerce reprezentujący

– wiodące firmy działające w branży handlu internetowego m.in. Merlin, Allegro, Praktiker, Megastore, Pizza Portal, Fly.pl, Conrad Electronic, Nokaut, dostawcy rozwiązań i usług dedykowanych właścicielom sklepów m.in. Adobe, Google, Przelewy24, Trusted Shops, Unity Group, Divante.Podczas konferencji zostaną przedstawione najnowsze analizy dotyczące wartości polskiego rynku ecommerce, które przedstawi Marcin Jędrzejewski z The Boston Consulting Group (Gość e-Izby) oraz preferencji zakupowych Polaków, najpopularniejszych kategorii produktów i sklepów- dane pochodzące z Raportu Gemius dla e-Commerce Polska zaprezentuje Wojciech Żbikowski z Gemius Polska. Jak sklepy mogą wykorzystać najnowszy produkt Google -Google Shooping do skuteczniejszych i efektywniejszych działań, co na rynku zmieni wprowadzenie tego produktu przez Google? – to niektóre z zagadnień , które poruszy w prezentacji Rizwan Syed z Adobe.Pierwszy dzień konferencji to również wystąpienia poświęcone nowatorskim modelom biznesowym oraz sprawdzonym i skutecznym strategiom w branży ecommerce. W tym bloku wystąpi Bartłomiej Gola SpeedUp Venture Capital Group, Krzysztof Murzyn Grupa Unity wraz z Tomaszem Podsiadły Megastore. O światowym miliardowym biznesie e-commerce‘owy zbudowanym na lokalnych mikro biznesach opowie Lech Kaniuk PizzaPortal.pl, Delivery Hero.


Ecommerce Trends 2013 to konferencja, której program odpowiada na konkretne potrzeby właścicieli sklepów. „Po wielu rozmowach z właścicielami sklepów uznaliśmy, że warto w trochę inny niż zwykle sposób przedstawić niektóre tematy. Dlatego, też w programie konferencji znalazło się wiele wystąpień, przedstawiających najlepsze praktyki w formie zbioru porad z zakresu konwersji , emailingu, generowania leadów, kampanii i narzędzi google, usability, analityki czy outsourcingu.
Nowością będzie także możliwość indywidualnego umówienia się na konsultacje prowadzone przez Email Doktora Macieja Ossowskiego z Getresponse.Konferencja Ecommerce Trends 2013 to wydarzenie, którego celem jest promowanie praktycznej wiedzy pozwalającej rozwijać własny biznes poza tradycyjnymi kanałami. Spotkanie to jest również okazją dla uczestników do nawiązania kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami, ekspertami rynku i przedstawicielami e-biznesu, którzy już odnieśli znaczące sukcesy w branży e-commerce.27-28 lutego 2013 r. Warszawa

Program konferencji:

http://www.ecommercetrends.pl/program


Rejestracja uczestników:


http://www.ecommercetrends.pl/rejestracja-na-konferencje
Warsztaty Szkoły e-Commerce Polska 28.02. w trakcie konferencji Ecommerce Trends 2013
www.ecommercetrends.pl/warsztaty

Uczestnicy warsztatów mogą również wziąć udział w pierwszym dniu konferencji Ecommerce Trends 2013 i skorzystać ze specjalnej ceny biletów.