E-commerce i technologia: Fast White Cat w IAB Polska

31.07.2013
Monitory stojące obok siebie
E-commerce i technologia: Fast White Cat w IAB Polska
[/image]
Fast White Cat zapewnia kompleksową obsługę procesów związanych z prowadzeniem biznesu w Internecie.

W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu naszym Klientom najbardziej nowoczesnych usług z dziedziny eCommerce, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Cieszymy się, że przystępując do IAB będziemy mogli wraz z najlepszymi firmami z branży internetowej wpływać na standardy realizacji projektów internetowych w Polsce. Naszym głównym celem jest aktywna współpraca z partnerami IAB, mająca na celu szerzenie wiedzy wśród polskich przedsiębiorców i konsumentów dotyczącej benefitów eCommerce i spójnej sprzedaży multichannel.

Fast White Cat SA to prężnie rozwijająca się firma z branży technologicznej, której oferta skierowana jest do firm handlowych i produkcyjnych, zainteresowanych sprzedażą B2C lub B2B poprzez kanał internetowy. Jako Premier Business Partnerem IBM, Fast White Cat oferuje swoim Klientom usługę kompleksowego zarządzania sklepami internetowymi w oparciu o innowacyjne i zaawansowane rozwiązania oparte o IBM Commerce, Coremetrics i Unica, które to wg badań Forrester należą do najlepszych na świecie w swojej kategorii. Fast White Cat zapewnia pełną obsługę procesów związanych z prowadzeniem biznesu w Internecie, począwszy od analizy biznesowej i funkcjonalnej, wdrożenia platformy sprzedażowej, poprzez marketing spersonalizowany, programy lojalnościowe, obsługę sprzedażową i posprzedażową, Call Center, aż po logistykę.

Fast White Cat tworzy sklepy internetowe nowej generacji oparte o idee Smarter Commerce, wg której wszystkie działania prowadzone są w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb klienta, co przekłada się na zwiększenie satysfakcji klientów, lojalności, a następnie wartości i częstotliwości ich zakupów (zarówno w kanale internetowym jak i offline). Firma nastawiona jest na długoterminowe partnerstwo biznesowe i współpracę w dążeniu do maksymalizacji wspólnego zysku, dlatego też rozlicza się z Klientami w modelu success fee, dzięki któremu Klient nie ponosi żadnych kosztów wstępnym i operacyjnych, a całe ryzyko biznesowe jest po stronie Fast White Cat.

Więcej informacji dostępnych pod adresem: http://fastwhitecat.com/.