Discipline Media Group nowym członkiem IAB Polska

30.09.2013
Trzy osoby, uścisk dłoni, mężczyzna z kobietą ściskają sobie dłonie

Discipline Media Group nowym członkiem IAB Polska

Discipline Media Group – agencja interaktywna, działająca na rynku od 2002 r., dołączyła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Discipline Media Group jest agencją interaktywną działającą na rynku od 2002 r. Firma specjalizuje się w tworzeniu wizerunku oraz kompleksowym wsparciu biznesu w Internecie. Trzon jej oferty to tworzenie strategii, budowanie portali, aplikacji mobilnych, interfejsów użytkownika (EUI) oraz outsourcing obsługi serwisów www. Bogate doświadczenie i rozwijane przez lata kluczowe kompetencje agencji przekuwają się na długotrwałą współpracę i zaufanie kontrahentów. Chociaż Discipline kieruje swoją ofertę głównie do międzynarodowych korporacji, w swoim portfolio posiada również realizacje dla klientów indywidualnych.

Więcej informacji: http://www.discipline.pl/

Bardzo się cieszymy z dołączenia do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Nasza agencja jest uczestnikiem polskiego rynku interaktywnego od 2002r. Chętnie podzielimy się zdobytą przez ten czas wiedzą, aby współtworzyć i wykorzystywać opracowywane przez IAB standardy jakościowe tych usług.