Czy znajdziesz bardziej skuteczną konferencję?

25.08.2014

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zaprasza do zgłaszania wystąpień na konferencję IAB Showcase „Wideo online, mobile marketing”, która odbędzie się 9 września w sali konferencyjnej Związku przy ul. Kruczej 16/22 w Warszawie. IAB Showcase to konferencja podczas której audytorium to wyłącznie Twoi potencjalni klienci.

Policz czy ci się opłaca?

Branża interaktywna to dzisiaj dojrzały rynek specjalistycznych usług komunikacji cyfrowej. Charakteryzuje się jednak niskimi barierami wejścia, dlatego można zaobserwować bardzo dużą ilość podmiotów, co z kolei skutkuje dużą konkurencją i żmudnym poszukiwaniem klientów. Przetargi, biznesowe obiady, targi, branżowe konferencje – to wszystko kosztuje bardzo dużo energii i czasu, ale przede wszystkim pieniędzy.

IAB Polska z myślą o firmach członkowskich cyklicznie organizuje konferencję IAB Showcase, gdzie przez 20 min., przedstawiciele agencji mogą zaprezentować swoje najlepsze projekty pod postacią case study przed naprawdę grubymi rybami – menedżerami i dyrektorami największych polskich przedsiębiorstw. Czy warto skorzystać? To teraz pomyśl, ile kosztuje uczestniczenie w 40 obiadach biznesowych, przetargach lub nieefektywnych konferencjach.

Zgłoś swoje wystąpienie/ dowiedz się więcej

Anna Maj
key account manager
a.majiab.org.pl,
+48 600 253 807

Czym różni się Showcase od innych konferencji?
  • przedstawiane są tylko case study – praktyczne rozwiązania rynkowe;
  • na sali znajdują się tylko marketerzy, potencjalni klienci, przedstawiciele największych reklamodawców na rynku, decydenci w kwestiach wydatków na reklamę;
  • w trakcie prezentacji nie ma na sali konkurencji są tylko prelegent i marketerzy! Po zakończonej prezentacji prelegent opuszcza salę konferencyjną
Zapamiętaj

Co: Konferencja IAB Showcase „Wideo online, mobile marketing”
Kiedy: 9 września 2014 r.
Gdzie: iabłko, ul. Krucza 16/22, 00-526 Warszawa
Organizator: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska
Kontakt: Anna Maj, key account manager, a.majiab.org.pl, +48 600 253 807

Sprawdź co będzie się działo kolejnych konferencjach IAB Showcase:
  • 23 września  –   Wykorzystanie marketingu internetowego w branży e-commerce
  • 25 listopada – Serwisy społecznościowe, WoMM, Content Marketing
  • 11 grudnia  – SEM, Technologie, gry, e-mail marketing