CoAdvertise w Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

15.03.2013
KRRiT: wzór sprawozdania dla dostawców VoD

CoAdvertise

CoAdvertise dołączyła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Firma ta jest już członkiem IAB Europe.

CoAdvertise jest platformą handlową cyfrowych kampanii reklamowych. Działa ona w wielu krajach Europy od 2008 roku wykorzystując rozwiązania RTB, czy re-targeting.


- Po pełnej sukcesu działalności na większości z rynków europejskich CoAdvertise wkracza także na polski rynek. Będąc aktywnym członkiem stowarzyszenia IAB Europe równie entuzjastycznie przyłączamy się do grona IAB Polska. Mamy nadzieję, że dzięki naszej aktywności przyczynimy się do rozwoju display marketingu w Polsce i popularyzacji takich rozwiązań jak Real-Time Bidding i dynamiczny re-targeting. Naszym celem jest aktywne wspieranie oraz edukowanie polskiego rynku, nawiązując zarazem interesujące kontakty biznesowe.
O CoAdvertiseCoAdvertise to jedna z najszybciej rozwijających się w Europie platform handlowych cyfrowych kampanii reklamowych zorientowanych na wyniki. Oferowana przez CoAdvertise otwarta platforma zapewnia wysoką jakość i dostęp do nowoczesnych technik reklamy internetowej. Działa w oparciu o własne rozwiązania w zakresie Real-Time Bidding, re-targetingu oraz innych nowoczesnych technologii. Systemy CoAdvertise optymalizują ponad 20 miliardów odsłon miesięcznie. Dzięki doświadczeniu tej firmy domy mediowe, wydawcy oraz sieci reklamowe korzystają z ich usług od 2008 roku.