Biznes, pieniądze i nauka pod jednym dachem

05.06.2013
Troje ludzi wspólnie pracuje

Biznes, pieniądze i nauka pod jednym dachem

IAB Polska patronem branżowym targów Inno-Tech Expo

Jesteśmy obecni na rynku technologicznym od 2000 roku. Od samego początku wspieramy swoimi działaniami tę branżę. IAB Polska patronuje targom Inno-Tech Expo.

Prowadzisz firmę z obszaru nowych technologii? Chcesz pozyskać kolejnych klientów i zawrzeć nowe relacje biznesowe?
Chcesz w ciągu dwóch dni zaprezentować swój produkt przez rzeszą kilkunastu tysięcy zwiedzających? Jeśli tak, dołącz do uczestników i wystawców Inno-Tech Expo.

To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane na tak dużą skalę w Polsce. Pod jednym dachem organizatorzy zgromadzą czołowe firmy technologiczne z kraju i ze świata, startupy oraz inwestorów. Wydarzenie odbędzie się 17-19 października tego roku w Targach Kielce. Pierwszy dzień będzie zamknięty dla zwiedzających. Adresowany będzie głównie do wystawców, aby w pełni wykorzystali możliwości jakie płyną z integracji środowiska biznesowego, inwestycyjnego oraz naukowego. Przygotowana zostanie specjalna platforma do wzajemnego poznania się, prezentacji oferty i nawiązania współpracy. Drugi i trzeci dzień będzie otwarty dla kilkunastu tysięcy odwiedzających.

Inno-Tech Expo będzie okazja do poznania nowych rozwiązań dla Twojego biznesu, tutaj poznasz potencjalnych klientów oraz współpracowników. Wejdź na stronę wydarzenia i dowiedz się więcej www.targikielce.pl/innotech lub napisz:
anita.kijankacomcreation.pl lub malgorzata.gontarekcomcreation.pl.