Akredytacja DIMAQ: Konferencja E-klient. Trendy i wyzwania.

27.03.2017

IAB Polska objął patronatem oraz przyznał akredytację DIMAQ konferencji: E-klient. Trendy i wyzwania, która odbędzie się  24-25.05.2017 w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jet Puls Biznesu.

Akredytacja DIMAQ  oznacza, że posiadacze certyfikatów za udział w  wydarzeniu otrzymują punkty recertyfikacyjne
niezbędne do utrzymania certyfikatu DIMAQ (więcej informacji TUTAJ).

Polacy coraz chętniej i częściej kupują w Internecie. Możemy więc stwierdzić, że e-commerce jest jedną z najprężniej rozwijających się branż na naszym rynku, a czołowi eksperci od lat rozmawiają o tym, jak sprawnie prowadzić, tworzyć i rozwijać e-commerce w Polsce..

A gdybyśmy tak popatrzyli na branżę internetową z perspektywy klienta? W końcu wszyscy, mniejszym lub większym stopniu, jesteśmy e-klientami. Zweryfikujmy więc, jak nasz e-rynek wygląda z drugiej strony i zastanówmy się wspólnie jak go usprawnić, ulepszyć, albo po prostu – jak sprawić, by proces e-sprzedaży był łatwy i przyjemny dla obu stron. Porozmawiajmy o rozwiązaniach, możliwościach i prognozach, ale z właśnie z perspektywy klienta, czyli tej która ma faktyczne znaczenie. To e-klient decyduje o powodzeniu naszego e-commerce’u, wsłuchajmy się więc w jego głos!

Podczas konferencji dowiemy się m. in.:

  • Kim jest e-klient? Czego szuka, potrzebuje, a co go denerwuje? Kto, gdzie i kiedy kupuje? Czy potrzebujemy pełnej inwigilacji?
  • Jak powinna wyglądać prawidłowa komunikacja z e-klientem?
  • Zwroty i Reklamacje– obostrzenia prawne i nie tylko. Jak wyjść o krok dalej i sprawić, by klient mimo niezadowolenia wrócił? Jak ułatwić mu życie? Czego faktycznie oczekuje?
  • Co przeciąga e-klientów w czasach dużej konkurencyjności? Co decyduje o wyborach e-klienta?
  • Multichannel ma znaczenie, jak go skutecznie prowadzić?
  • Magia social medi’ów – kiedy i po co? Najnowsze aplikacje i ich potencjał e-sprzedażowy
  • Klient e-sklepu a konwersja. Jak w prosty sposób zwiększyć sprzedaż
  • Jak zadbać o bezpieczeństwo e-sklepu w kontekście cyberzagrożeń i jednolitego rozporządzenia o ochronie danych?

Szczegółowe informacje o wydarzeniu i możliwość zapisu na stronie www: http://konferencje.pb.pl/konferencja/1052,8-e-commerce-development