Akredytacja DIMAQ: Digital University

07.03.2017

Digital University to innowacyjny program edukacyjny Fundacji Digital University w całości dedykowany nowym technologiom.  Każdy zjazd w ramach Digital University objęliśmy akredytacją DIMAQ

Digital University to innowacyjny program edukacyjny Fundacji Digital University w całości dedykowany nowym technologiom.  Każdy zjazd w ramach Digital University objęliśmy akredytacją DIMAQ.

Akredytacja DIMAQ  oznacza, że posiadacze certyfikatów za udział w  wydarzeniu otrzymują punkty recertyfikacyjne DIGITAL-UNIVERSITY-LOGO-11niezbędne do utrzymania certyfikatu DIMAQ (więcej informacji TUTAJ).

Misją programu jest edukacja, inspirowanie i kształcenie liderów przyszłości. Digital University to nie tylko transfer wiedzy na temat nowych technologii prezentowanych przez wybitnych światowych specjalistów, to ogromna sieć kontaktów i wsparcia dla polskich przedsiębiorców, menadżerów, naukowców i studentów. Program prowadzony jest we współpracy z Katedrą Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej pod nadzorem prof. Piotra Płoszajskiego. Został objęty patronatem Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Digital University wspiera rozwój umiejętności i kompetencji cyfrowych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami technologicznymi. Łączy operacyjny know- how, pionierskie case study, praktykę liderów branży oraz największych autorytetów akademickich danej dziedziny. Unikalne połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala uczestnikom na jej wdrożenie w firmach/instytucjach umożliwiając tym samym ich dynamiczny rozwój.

Najbliższe zjazdy poświęcone będą następującej tematyce:

Zapraszamy!

Weź udział