Akredytacja DIMAQ: Cross Digital Marketing 2017

22.02.2017

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w digital marketingu? Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystać jego narzędzia w kampaniach marketingowych oraz jak odnaleźć się w dobie postępującej technologii? Jeśli tak, to nie może cię zabraknąć na konferencji Cross Digital Marketing 2017 14 marca w Warszawie.

Wydarzenie objęliśmy akredytacją DIMAQ, co oznacza, posiadacze certyfikatów za udział w  wydarzeniu otrzymują punkty recertyfikacyjne niezbędne do utrzymania certyfikatu DIMAQ (więcej informacji TUTAJ).

Świat cyfrowy jest wielowymiarowy i naprawdę jest już wszędzie, a co więcej jest coraz bardziej realny. Odnalezienie się w nim wymaga nie tylko wiedzy,  ważne jest przede wszystkim holistyczne podejście do digital marketingu.

Cross Digital Marketing to wydarzenie które powstało z myślą o marketingowcach poszukujących inspiracji, motywacji, digitalowej energii i pomysłów. W ciągu jednego popołudnia, w warszawskim Digital Knowledge Village, odbędzie się cykl wystąpień ekspertów z różnych obszarów marketingu. Prelegenci opowiedzą o tym, jak wykorzystać kanały i narzędzia szeroko pojętego cross digital marketingu m. in. Video, Virtual Reality, Big Data, Mobile czy SEM. Nie zabraknie również ciekawych case study.

Organizatorem wydarzenia jest agencja interaktywna Mint Media.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie www.crossdigital.pl.

Uwaga. Liczba miejsc ograniczona, wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Potwierdzenie udziału nastąpi drogą mailową ze strony organizatorów.

Posiadacze certyfikatu DIMAQ dodatkowo są proszeni o wpisanie w pole formularza rejestracyjnego: „Napisz” słowa DIMAQ.

W trakcie wydarzenia zostaną omówione wyniki ankiety skierowanej do marketerów, którą można wypełnić na stronie goo.gl/0XkLp3

Zapraszamy!