Agencja interaktywna Jellinek w IAB Polska

18.03.2014
Agencja Interaktywna Jellinek IAB Polska

Agencja Jellinek

Agencja interaktywna Jellinek jest nową firmą członkowską Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Firma Jellinek pragnie aktywnie uczestniczyć w rozwoju branży oraz w podnoszeniu jej standardów. Dołączenie do grona członków IAB Polska jest ukoronowaniem wieloletniego doświadczenia i działalności przedsiębiorcy.

Agencja interaktywna Jellinek od 2002 roku prowadzi kompleksowe kampanie e-marketingowe. Jej priorytetem jest wysoki ROI i prawidłowa prezentacja klienta w mediach. Specjalizują się w stargetowanych kampaniach z użyciem SEO i SEM, Social Media, Buzz Marketing i kampaniach wizerunkowych. Oferują profesjonalną identyfikację wizualną, a ich działania dopasowywane są do oczekiwań każdej firmy. Skuteczność agencji potwierdza wieloletnie doświadczenie i zaufanie stałych klientów

Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało dołączeniem do grona członków IAB Polska, co stanowi ukoronowanie naszej działalności. Współpraca z IAB to nie tylko prestiż i duma, ale, przede wszystkim, ogromna odpowiedzialność. Chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju branży …. dbając jednocześnie o zachowanie najwyższych standardów.