Adrino w Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

28.01.2013
Uścisk ręki, gratulacje

Adrino w IAB

Firma adrino, sieć reklamy mobilnej, dołączyła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

- Wraz ze wzrostem świadomości użytkowników mediów mobilnych oraz dostrzeżeniem potencjału tego medium przez reklamodawców postanowiliśmy aktywnie zaangażować się w budowę standardów rynku reklamy mobilnej. Obserwując od lat i uczestnicząc w rynku reklamy internetowej naturalną decyzją było przystąpienie do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Dlatego też w radością przyjęliśmy decyzję przyjęciu naszej firmy do grona członków IAB Polska. Jako członek IAB chcemy szczególnie aktywnie angażować się w działania grupy mobilnej. Mamy nadzieję że uczestnictwo w IAB zaowocuje wieloma pozytywnymi działania w aspekcie tworzenia standardów reklamy mobilnej w Polsce jak i popularyzacji wiedzy o możliwościach angażowania użytkowników jakie dają urządzenia mobilne.
O adrinoadrino to nowy podmiot na rynku reklamy mobilnej. Mimo młodego wieku postawiliśmy na doświadczony i rozpoznawalny zespół na rynku reklamy internetowej. Sieć mobilną adrino tworzy zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny reklamy internetowej i mobilnej. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując dla największych wydawców i domów mediowych w Polsce.
adrino jest dostawcą mobilnych rozwiązań marketingowych i technologii służącej do realizacji, pomiaru i optymalizacji kampanii reklamowych na urządzeniach mobilnych.
adrino dzięki wykorzystaniu unikalnej technologii zapewnia doskonałe możliwości zarówno dla programistów aplikacji mobilnych, reklamodawców a także użytkowników.
Sieć reklamy mobilnej adrino jest niezależną firma skupiająca swoje działanie na rynku polskim.
Pomagamy firmom w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w smartfonach i tabletach na wiele sposobów. Dążymy do tego aby nasze realizacje wyróżniały się innowacyjnością i skutecznością.http://www.adrino.pl